úterý 13. prosince 2011

PODMOŘSKÝ SVĚT VÝSTAVIŠTĚ+MATĚJSKÁ 10.4.2011

V podmořském světě na Výstavišti v Praze byl jen Péťa s Eliankou,já jsem dojela s Adriankou  až na Matějskou,ale podle fotek to muselo být i " pod mořem" paráda a určitě se tam vydám také

PODMOŘSKÝ SVĚT 10.4.2011


Na Výstavišti byla výstava pravěkých zvířat

  a potom jsme si užili Matějské pouti

3.NAROZENINY ELIANKY HELENY 9.4.2011

TEKLO TO JAKO VODA A UŽ TU MÁME TŘETÍ NAROZENINY NAŠÍ DRUHOROZENÉ PRINCEZNY,OSLAVOVALO SE U MOJÍ BABIČKY JANY A PŘIŠLI BABIČKA HELČA,DĚDA JIRKA A TETA IVANKA,KTERÁ UDĚLALA DORTÍK
všechno nejlepší,broučku:-)

RATIBOŘICE A BABIČČINO ÚDOLÍ BŘEZEN 2011

UŽ OD DOB ŠKOLY JSEM TOUŽILA NAVŠTÍVIT BABIČČINO ÚDOLÍ A RATIBOŘICE,ALE DOSTALA JSEM SE TAM AŽ V MÝCH TŘICETI LETECH.
OKOLÍ NÁS NATOLIK UCHVÁTILO,ŽE JSME NAKONEC MÍSTO PLÁNOVANÉHO JEDNODENNÍHO VÝLETU,STRÁVILI V TOMTO PROSTŘEDÍ TŘI KRÁSNÉ DNY.
NAŠLI JSME SI UBYTOVANÍ VE VESNIČCE LITOBOŘ,U PANÍ,KTERÁ MÁ JÍZDÁRNU A KRÁSNOU ROUBENKU,OCHUTNALI JSME DOMÁCÍ MLÉKO OD KRAVIČKY,TOPILI V MALÉM KRBU A UŽÍVALI BŘEZNOVÝCH DNŮ.

Nejprve jsme se byli podívat na zámek Ratibořice,kde jsme měli úžasnou slečnu průvodkyni,od které jsme dostávali i různé otázky a tím,byla prohlídka zajímavější.

Po této prohlídce jsme se vydali procházkou k filmové chaloupce Babičky,neboť původní Staré Bělidlo,bylo zbouráno při výstavbě skleníku a bylo poblíž zámku.


 a poslední zastávkou byl Rudrův mlýn

A protože nás atmosféra natolik pohltila,že se nám ještě nechtělo vrátit do pražského humbuku,pronajali jsme si na tři dny nádhernou roubenku v obci Litoboř,kde si Adrianka užila i její milované koníčky.Byl by to vydařený výlet,kdyby si manžel nepohmožnil ruku při zabíjení jednoho maxi pavouka.