sobota 28. ledna 2012

5 LET TVRDÉ DŘINY

AHOJ HOLKY.,
VČERA JSME SI S MANŽELEM UŽILI NÁDHERNÉ ODPOLEDNE,
VŠAK JSME TAKÉ MĚLI DŮVOD,5 LETÉ VÝROČÍ.
NÁŠ VZTAH SE ROZJEL 27.1.2007 NA OSLAVĚ MANŽELOVÝCH 27.NAROZENIN,TO TO LETÍ A CO JSME TOHO STIHLI:-D.
PETR MĚ PO 14 DNECH OD NAŠEHO POČÁTKU VZTAHU POŽÁDAL O RUKU,JÁ SOUHLASILA,NA ZAČ.ČERVNA SE JELO NA PŘED LÍBÁNKY,23.ČERVNA SVATBA A PRVNÍ TÝDEN V ČERVENCI JSME OTĚHOTNĚLI:-),ALE MUSÍM PODOTKNOUT,ŽE COBY SPOLUŽÁCI ZE ZÁKLADKY,JSME SE NĚJAKÝ TEN PÁTEK UŽ ZNALI.

VČERA SE  NÁM NABÍDLA KAMARÁDKA IVANKA,ŽE NÁM SPOLU S JEJÍ MAMINKOU A NEVLASTNÍM TATÍNKEM HOLKY POHLÍDAJÍ.A HOLKY BYLY NADŠENÉ,NAŠLI SI NÁHRADNÍ BABIČKU S DĚDOU A MUSÍM UZNAT,ŽE TAKOVÉTO PRARODIČE BYCH SI NECHALA LÍBIT.

MY JSME SE TEDY MOHLI JEN TAK VYDAT NA OBĚD VE DVOU,KDE JSEM SE TEDY MÁLEM UDUSILA KŮSKOU ZE PSTRUHA,ALE JINAK BYL VÝBORNÝ V PRVOTŘÍDNÍ RESTAURACI PEUGEOT NA ZAHRADNÍM MĚSTĚ A POTÉ JSME JELI NA FLORU KOUPIT LÍSTKY NA FILM "LÁSKA JE LÁSKA",KTERÝ NÁS TAKÉ POBAVIL,I KDYŽ NUTNO UZNAT,ŽE NĚKTERÉ PASÁŽE BYLY ZBYTEČNĚ ZDLOUHAVÉ,CELKOVĚ BYL FILM HEZKÝ I VTIPNÝ,ZEJMÉNA ELIŠKA BALCEROVÁ EXCELOVALA.

SAMOZŘEJMĚ NESMĚLI CHYBĚT DÁREČKY ZA STATEČNOST,VYTRVALOST A TOLERANTOST,KTERÉ JSOU V DLOUHODOBÉM VZTAHU PODMÍNKOU.
MANŽEL SI PŘÁL NOVOU TAŠKU  A  JÁ PRO ZMĚNU HODINKY,A PROTOŽE MĚLI AKCI 1+1 ZDARMA,MÁM HNED DVOJE:-)

 TAKŽE TI MŮJ MUŽÍČKU DĚKUJI,ŽE JSI TO SE MNOU VYDRŽEL A DOUFÁM,ŽE TU BUDU NĚCO PODOBNÉHO PSÁT I ZA DESET LET SPOLEČNÉHO VZTAHU:-) MÁM TĚ RÁDA